بهترین فیلترشکن های رایگان برای اندروید

استفاده از فیلترشکن امروزه به یک امر طبیعی در بین ایرانیان تبدیل شده است. مهمترین استفاده از فیلترکشن برای رفع

توسط مدیر سایت در 14 بهمن 1402

استفاده از فیلترشکن امروزه به یک امر طبیعی در بین ایرانیان تبدیل شده است. مهمترین استفاده از فیلترکشن برای رفع فیلترینگ سایت های خارجی در ایران است. گرچه برخی از سایت های خارجی نیز، آی پی های ایرانیان را به دلیل تحریم های بین المللی مسدود کرده اند.

بهترین فیلترشکن های رایگان برای رفع تحریم سایت های خارجی:

در اینجا لیست 6 مورد از بهترین فیلترشکن های رایگان برای اندروید، همراه با رتبه‌بندی و تعداد دانلود آنها در گوگل پلی استور آورده شده است:

ProtonVPN

ProtonVPN یک فیلترشکن بدون گزارش است که توسط Proton Technologies، سازندگان ProtonMail ایجاد شده است. این برنامه دارای سرورهایی در بیش از 60 کشور است و سرعت و امنیت بالایی را ارائه می دهد. ProtonVPN همچنین یک برنامه پولی با ویژگی های اضافی مانند سرورهای اختصاصی و پشتیبانی P2P ارائه می دهد.

TunnelBear

TunnelBear یک فیلترشکن آسان برای استفاده است که دارای رابط کاربری زیبا و کارتونی است. این برنامه دارای سرورهایی در بیش از 20 کشور است و سرعت و امنیت بالایی را ارائه می دهد. TunnelBear همچنین یک برنامه پولی با ویژگی های اضافی مانند سرورهای اختصاصی و ترافیک داده بیشتر ارائه می دهد.

Windscribe

Windscribe یک فیلترشکن با ویژگی های کامل است که طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد، از جمله مسدود کردن تبلیغات، فایروال NAT و محافظت در برابر نشت DNS. این برنامه دارای سرورهایی در بیش از 60 کشور است و سرعت و امنیت بالایی را ارائه می دهد. Windscribe همچنین یک برنامه پولی با ویژگی های اضافی مانند سرورهای اختصاصی و ترافیک داده بیشتر ارائه می دهد.

Hide.me

Hide.me یک فیلترشکن بدون گزارش است که دارای سرورهایی در بیش از 70 کشور است. این برنامه سرعت و امنیت بالایی را ارائه می دهد و همچنین یک برنامه پولی با ویژگی های اضافی مانند سرورهای اختصاصی و ترافیک داده بیشتر ارائه می دهد.

Hola VPN

Hola VPN یک فیلترشکن همتا به همتا است که به کاربران امکان می دهد به سرورهای سایر کاربران در سراسر جهان متصل شوند. این برنامه رایگان است و سرعت و امنیت بالایی را ارائه می دهد. با این حال، Hola VPN سابقه ذخیره سازی سوابق کاربر را دارد، بنابراین برای کاربرانی که به حریم خصوصی اهمیت می دهند ایده آل نیست.

Speedify

Speedify یک فیلترشکن است که از فناوری اتصال کانال بندی برای افزایش سرعت و قابلیت اطمینان استفاده می کند. این برنامه دارای سرورهایی در بیش از 30 کشور است و سرعت و امنیت بالایی را ارائه می دهد. Speedify همچنین یک برنامه پولی با ویژگی های اضافی مانند سرورهای اختصاصی و ترافیک داده بیشتر ارائه می دهد.

لطفاً توجه داشته باشید که این لیست فقط بر اساس رتبه‌بندی و تعداد دانلود در گوگل پلی استور است. هنگام انتخاب فیلترشکن، باید نیازها و ترجیحات خود را نیز در نظر بگیرید.

 

نکات مهم در خرید فیلترشکن

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب فیلترشکن رایگان برای اندروید در نظر داشته باشید:

  •     سرعت: سرعت یکی از مهم‌ترین عوامل هنگام انتخاب فیلترشکن است. شما می‌خواهید فیلترشکن به اندازه کافی سریع باشد تا بتوانید بدون هیچ گونه کندی یا بافر، به صورت آنلاین فعالیت کنید.
  •     قابلیت اطمینان: شما می‌خواهید فیلترشکنی را انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد و همیشه کار کند. شما نمی‌خواهید فیلترشکن در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید، قطع شود.
  •     امنیت: شما می‌خواهید فیلترشکن را انتخاب کنید که امن باشد و از داده‌های شما در برابر هکرها و سایر تهدیدات محافظت کند.
  •     حریم خصوصی: شما می‌خواهید فیلترشکن را انتخاب کنید که به سیاست عدم ورود به سیستم پایبند باشد و داده‌های شما را ردیابی یا ذخیره نکند.
  •     محدودیت داده: برخی از فیلترشکن‌های رایگان دارای محدودیت داده هستند که می‌تواند استفاده از آنها را برای فعالیت‌های آنلاین سنگین، مانند استریم ویدیو، دشوار کند.

 

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن